Sport

TOPAS > Sport
VÝZVA

Vážení sportovci, příznivci sportu,

u příležitosti loňského otevření nového sportovního areálu v naší obci, bychom rádi uspořádali nohejbalový turnaj, který se tak stane první z akcí tohoto typu. Pevně věříme, že nezůstane poslední a přispěje k rozvoji sportovních aktivit v Tachlovicích.

Dovolujeme si Vás proto oslovit, zda nemáte zájem se turnaje, případně dalších sportovních akcí, zúčastnit. Letošní první ročník turnaje bude organizován jako volné přátelské klání družstev, přičemž družstva se budou tvořit na místě z příchozích před začátkem turnaje.  Startovné je stanoveno na 100,- Kč a účastníci turnaje budou mít po celou dobu jeho konání k dispozici nealkoholické nápoje a občerstvení.

Mate-li chuť si občas protáhnout tělo a v klidném, rekreačním tempu si zasportovat na místním hřišti, prosím zaregistrujte se na adrese topas@post.cz . ( jméno a příjmení, email, telefon, případně druh sportu, který vás zajímá ) a my Vám zašleme podrobné informace ke konané akci.

Podle zájmu  a účasti spřátelených družstev bychom v nohejbalových  ( volejbalových, fotbalových,… ) turnajích mohli dále pokračovat nebo se jen pravidelně scházet a hrát. Multifunkční hřiště je připraveno ujmout se více či méně pokročilých nadšenců míčových her a nechat je zdarma zlepšit si kondici, sejít se s přáteli a smysluplně využít volný čas.


 

 

Aktuality

 • Kalendář Topas
  S radostí Vám oznamujeme, že Topas po 10-ti letech vydal kalendář Tachlovic. Kdo by měl zájem o koupi prodejní místa jsou obecní úřad Tachlovice, Restaurace Na Vrškách, obecní knihovna, nebo se zeptejte členů spolku :-) Prodejní cena je 80 Kč. Použité fotografie jsou z Tachlovic.
  18. 9. 2017
 • Kurz první pomoci
  Nejste si jisti, zda byste dokázali správně a včas poskytnout první pomoc ? Přijďte se podívat na přednášku o tom jak správně a efektivně postupovat při úrazech dětí i dospělých
  14. 6. 2016
 • Pojďte nám pomoct :)
  Přijďte nám pomoci při přípravě našich akcí - uvítáme každou ruku. Opravdu každou ... :)
  27. 4. 2016

archiv novinek | rss verze

Najděte vašim dětem pohádky online - kreslené pohádky pro děti na jednom místě

Napište nám:
j.hilleova@seznam.cz

Spolupracujeme

Za pomoc při zahradních slavnostech děkujeme firmě Vladeko, která nám bezplatně zapůjčila Zahradní nábytek

Podporujeme projekt Miniškolky seznam fungujích miniškolek v ČR

Weber World s Grily Weber Tachlovice a OC Harfa Praha

Mapa stránek | Copyright © 2008-2024 Topas Tachlovice | Webdesign od nete.cz | Dětská hřiště | Dětská pískoviště | Pergoly | Lávové grily