Dětský den

pozvánka.jpgI když se zdálo, že velká oslava svátku dětí se díky nepřízni počasí nepodaří, vše se v dobré obrátilo a den plný her a zábavy se povedl na jedničku.

 

 

 

Neděle 12. června patřila v Tachlovicích dětem. Hned od ranních hodin se shromažďovali malí rybáři a rybářky na hrázi tachlovického rybníka. Tam se již počtvrté konaly rybářské závody. Soutěžilo se v délce ulovených ryb a chytat se smělo prakticky na cokoliv. I když pršelom, chytalo se o sto šest :) Asi nikoho nepřekvapí, že již počtvrté opět vyhrála zástupkyně Mezouně, slečna  Nikolka Vorlíčková. Další místa již patřila tachlovickým. Druhé místo obsadila Klárka Hodková a třetí Kryštůfek Wasserbauer. Dále byly uděleny ceny za největší rybu (Veronika Kostková) a nejmenší rybičku (Terezka Němčíková).

Odpoledne se malí i velcí shromáždili na travnaté louce naproti rybníku. Bylo to vůbec poprvé co se v těchto místech Dětský den konal.  Na původním hřišti však od loňska roste nová školička a proto byl přesun nutný.  Protože se konečně po deštivém dopoledni přihlásilo o slovo sluníčko, bylo hraní a soutěžení veselejší. Děti navštěvovaly stanoviště, dke plnily nejrůznější úkoly a za jejich splnění na ně na konci čekal balíček plný sladkostí. Ty rozdávala Šmoulinka se Šmoulou v nadšmoulí velikosti, takže i když den končil, zábavy bylo pořád dost.

Ve čtyři hodiny bylo pro děti připraveno velké překvapení a to pohádkové představení divadélka Romaneta. Zaujelo nejen děti,a le i dospělé.

Velké díky patří sponzorům , bez nich by se tenhle báječný den tolik nevydařil.

 

Fotografie k nahlédnutí také zde

Aktuality

 • Kalendář Topas
  S radostí Vám oznamujeme, že Topas po 10-ti letech vydal kalendář Tachlovic. Kdo by měl zájem o koupi prodejní místa jsou obecní úřad Tachlovice, Restaurace Na Vrškách, obecní knihovna, nebo se zeptejte členů spolku :-) Prodejní cena je 80 Kč. Použité fotografie jsou z Tachlovic.
  18. 9. 2017
 • Kurz první pomoci
  Nejste si jisti, zda byste dokázali správně a včas poskytnout první pomoc ? Přijďte se podívat na přednášku o tom jak správně a efektivně postupovat při úrazech dětí i dospělých
  14. 6. 2016
 • Pojďte nám pomoct :)
  Přijďte nám pomoci při přípravě našich akcí - uvítáme každou ruku. Opravdu každou ... :)
  27. 4. 2016

archiv novinek | rss verze

Najděte vašim dětem pohádky online - kreslené pohádky pro děti na jednom místě

Napište nám:
j.hilleova@seznam.cz

Spolupracujeme

Za pomoc při zahradních slavnostech děkujeme firmě Vladeko, která nám bezplatně zapůjčila Zahradní nábytek

Podporujeme projekt Miniškolky seznam fungujích miniškolek v ČR

Weber World s Grily Weber Tachlovice a OC Harfa Praha

Mapa stránek | Copyright © 2008-2023 Topas Tachlovice | Webdesign od nete.cz | Dětská hřiště | Dětská pískoviště | Pergoly | Lávové grily