Slet malých čarodějů a čarodějnic

TOPAS > Kontakt a archiv > Přehled akcí 2009 > Slet malých čarodějů a čarodějnic

Tak jako v loňském roce tak i letos se Tachlovice stali místem zábavného reje malých čarodějů a čarodějnic. V sobotu 25.dubna se na bývalém koupališti slétlo téměř 50 jedinců různého vzezření , kteří si společně hráli a pekli buřty.

O zajímavý úvod se postaral kouzelník, který ovládá umění biče. Je to pan Odvárka ml. z Mezouně, který dokáže pracovat s bičem jedna radost. Díky svému umu se stal nejen mistrem republiky, ale i Evropy a světa a stal se i objevem roku na festivalu v Las Vegas.  Pozorným divákům předvedl různé techniky práce s bičem, které se používají při práci s dobytkem, ale zařadil i zábavné kousky při nichž například tančil do rytmu.

Po vystoupení pan Votápky byla vyhlášeny a 3 cenami oceněny nejpodivnější z podivných čarodějnic. Všichni měli své úbory pěkné a proto každý odcházel se sladkým perníčkem a diplomem z rukou paní Hamborské a Baumlové, které se o zdárný průběh akce hlavně postaraly. Než se rozhořel táborák a vzplála velká vatra mohly si děti ještě vysoutěžit sladkosti v zajímavých disciplinách jako hod pavoukem na síť nebo do čarodějnické tlamy. Nejvíce však děti vyřádili v hledání zlatých úlomků v písku.

Díky nádhernému počasí, které přeznamenávalo příchod  kvetoucího máje se slet čarodějnic vydařil.

Aktuality

 • Kalendář Topas
  S radostí Vám oznamujeme, že Topas po 10-ti letech vydal kalendář Tachlovic. Kdo by měl zájem o koupi prodejní místa jsou obecní úřad Tachlovice, Restaurace Na Vrškách, obecní knihovna, nebo se zeptejte členů spolku :-) Prodejní cena je 80 Kč. Použité fotografie jsou z Tachlovic.
  18. 9. 2017
 • Kurz první pomoci
  Nejste si jisti, zda byste dokázali správně a včas poskytnout první pomoc ? Přijďte se podívat na přednášku o tom jak správně a efektivně postupovat při úrazech dětí i dospělých
  14. 6. 2016
 • Pojďte nám pomoct :)
  Přijďte nám pomoci při přípravě našich akcí - uvítáme každou ruku. Opravdu každou ... :)
  27. 4. 2016

archiv novinek | rss verze

Najděte vašim dětem pohádky online - kreslené pohádky pro děti na jednom místě

Napište nám:
j.hilleova@seznam.cz

Spolupracujeme

Za pomoc při zahradních slavnostech děkujeme firmě Vladeko, která nám bezplatně zapůjčila Zahradní nábytek

Podporujeme projekt Miniškolky seznam fungujích miniškolek v ČR

Weber World s Grily Weber Tachlovice a OC Harfa Praha

Mapa stránek | Copyright © 2008-2024 Topas Tachlovice | Webdesign od nete.cz | Dětská hřiště | Dětská pískoviště | Pergoly | Lávové grily