Recitál Jiřího Škváry

TOPAS > Kontakt a archiv > Přehled akcí 2012 > Podzimní recitál Jiřího Škváry

Jiří Škvára foto2.jpgS podzimem a blížící se zimou do Tachlovic již tradičně přichází oblíbený zpěvák dechovky, tachlovický rodák pan Jiří Škvára.

Jeho podzimní recitál se uskutečnil v sobotu 17.listopadu od 14 hodin v budově nové mateřské školy.

Kdo má rád dechovku, ten musí znát i Jiřího Škváru. Se svým rozsáhlým repertoárem se obrací zejména na střední a starší generaci, která ráda poslouchá hudbu svého mládí. S Marií Hanzelkovou vytvořil pěvecké duo, které u nakladatelství Česká muzika vydalo v loňském roce soubor šesti CD a čtyř DVD s názvem To bývaly hity. Tento komplet byl za svůj prodejní úspěch oceněn zlatou deskou.

Vydavatel sám o tomto úspěchu říká: "Dlouho jsme si nemysleli, že by někdo mohl překonat legendární dvojici Eva a Vašek, až do doby, než v našem studiu začali natáčet Marie Hanzelková a Jiří Škvára."

Jiří Škvára jako zpěvák vystupuje s mnoha kapelami, s kapelou Krajanka, Pražští heligonkáři, Česká švitorka ad. Jeho sólovým projektem je program "Ta naše písnička česká", který vytvořil pro účely komornějších setkání v seniorských klubech, menších sálech, knihovnách, program nabízí nejznámější písničky, při nichž si diváci mohou zazpívat, pokud prostory dovolí i zatančit. Jiří Škvára zajímavě vypráví o svém hudebním životě a odpovídá na dotazy přítomných.

Vstupné bylo dobrovolné

.

Pozvánka zde

Aktuality

 • Kalendář Topas
  S radostí Vám oznamujeme, že Topas po 10-ti letech vydal kalendář Tachlovic. Kdo by měl zájem o koupi prodejní místa jsou obecní úřad Tachlovice, Restaurace Na Vrškách, obecní knihovna, nebo se zeptejte členů spolku :-) Prodejní cena je 80 Kč. Použité fotografie jsou z Tachlovic.
  18. 9. 2017
 • Kurz první pomoci
  Nejste si jisti, zda byste dokázali správně a včas poskytnout první pomoc ? Přijďte se podívat na přednášku o tom jak správně a efektivně postupovat při úrazech dětí i dospělých
  14. 6. 2016
 • Pojďte nám pomoct :)
  Přijďte nám pomoci při přípravě našich akcí - uvítáme každou ruku. Opravdu každou ... :)
  27. 4. 2016

archiv novinek | rss verze

Najděte vašim dětem pohádky online - kreslené pohádky pro děti na jednom místě

Napište nám:
j.hilleova@seznam.cz

Spolupracujeme

Za pomoc při zahradních slavnostech děkujeme firmě Vladeko, která nám bezplatně zapůjčila Zahradní nábytek

Podporujeme projekt Miniškolky seznam fungujích miniškolek v ČR

Weber World s Grily Weber Tachlovice a OC Harfa Praha

Mapa stránek | Copyright © 2008-2024 Topas Tachlovice | Webdesign od nete.cz | Dětská hřiště | Dětská pískoviště | Pergoly | Lávové grily