Dětský den plný sportu

Plakát.jpgV neděli 16.6.2013 uspořádal  spolek Topas s mírným zpožděním oslavu Dne dětí. Důvodem posunutí termínu tradičního zábavního odpoledne pro děti byl pobyt žáků místní školy na škole v přírodě zkraje měsíce. A jelikož se dnešní Dětský den konal na novém dětském hřišti MŠ a na novém multifunkčním sportovišti v jeho sousedství, nešlo jinak, než na děti počkat :)

Začínalo se ve 14hodin soutěžemi. Soutěže měly ryze sportovního ducha. Jízda zručnosti na koloběžkách, zdolání lávky, šplhadel, hod na cíl,  trefa mincí do sklenice ponořené ve vodě a něco na procvičení hlavy - hlavolamy. Ve 14:15hod už se upínala pozornost na naše nové hřiště a na naše nejmladší děti z MŠ. Ty si pod vedením svých paní učitelek připravily ukázku využití hřiště na hry. Od 15:30hod byl program zpestřen písničkovým vystoupením "Zpívej, čaruj, dováděj." s Jiřím Helekalem. Po této zábavě nastoupili na hřiště žáci ZŠ, aby předvedli jaké sporty lze provozovat na novém multifunkčním hřišti. Po nich už patřil prostor našemu tachlovickému spolku Karate - Outlaw- Schotokan s ukázkami jejich umění.

Pro děti byla připravená odměna i občerstvení. Posilnit se mohly párkem v rohlíku, občerstvit limonádou a na závěr, za splnění úkolů, dostaly z rukou Shreka a Fiony malý dárek k jejich svátečku. Sportovně laděné odpoledne navštívilo přes 100 dětí s rodiči i bez. Doufáme, že se dětem jejich oslava líbila.

Rybářské závody, které se měly konat dopoledne se díky špatné kvalitě místního rybníka odkládají na neurčito. Po záplavách, které se bohužel negativně promítly i našem rybníčku a jeho osazenstvu bude třeba dát vše do původního stavu. Držte prosím rybkám i rybářům palce, ať se to zdaří co nejdříve.

Aktuality

 • Kalendář Topas
  S radostí Vám oznamujeme, že Topas po 10-ti letech vydal kalendář Tachlovic. Kdo by měl zájem o koupi prodejní místa jsou obecní úřad Tachlovice, Restaurace Na Vrškách, obecní knihovna, nebo se zeptejte členů spolku :-) Prodejní cena je 80 Kč. Použité fotografie jsou z Tachlovic.
  18. 9. 2017
 • Kurz první pomoci
  Nejste si jisti, zda byste dokázali správně a včas poskytnout první pomoc ? Přijďte se podívat na přednášku o tom jak správně a efektivně postupovat při úrazech dětí i dospělých
  14. 6. 2016
 • Pojďte nám pomoct :)
  Přijďte nám pomoci při přípravě našich akcí - uvítáme každou ruku. Opravdu každou ... :)
  27. 4. 2016

archiv novinek | rss verze

Najděte vašim dětem pohádky online - kreslené pohádky pro děti na jednom místě

Napište nám:
j.hilleova@seznam.cz

Spolupracujeme

Za pomoc při zahradních slavnostech děkujeme firmě Vladeko, která nám bezplatně zapůjčila Zahradní nábytek

Podporujeme projekt Miniškolky seznam fungujích miniškolek v ČR

Weber World s Grily Weber Tachlovice a OC Harfa Praha

Mapa stránek | Copyright © 2008-2024 Topas Tachlovice | Webdesign od nete.cz | Dětská hřiště | Dětská pískoviště | Pergoly | Lávové grily