Slet čarodějů a čarodějnic

TOPAS > Kontakt a archiv > Přehled akcí 2013 > Slet čarodějů a čarodějnic

plakát čáry.jpgV sobotu 27.4.2013 se u nás v Tachlovicích pálily čarodějnice. Jelikož prostory bývalého koupaliště, kde se čarodějnice poslední roky konaly byly podmáčené, konala se akce poprvé konaly na zelené louce před tenisovými kurty.  Samotnému upálení čarodějky předcházel slet malých čarodějů a čarodějnic,  kdy jsme pro děti připravili  druhý ročník kouzelnické školy. Malý čarodějové museli plnit takové kouzelnické úkoly jako třeba příprava  lektvarů, výroba vlastního škapulíře, hod myší do pavučiny aj. Kouzelníčkové si vysloužili přívěšek s malou čarodějkou, svítící náramek , vysvědčení a špekáček, který si sami opekli. Počasí toho dne nebylo příliš příznivé přesto se kouzelnické školy zúčastnilo kolem 60 dětí v doprovodu rodičů. K občerstvení jsme připravili plno dobrot z grilu i mlsky pro děti.
Jelikož se počasí v průběhu odpoledne zhoršilo a zima nás zužovala, rada starších čarodějnic rozhodla podpálit  oheň o něco dříve, aby se bylo kde ohřát. Jako hosty jsme pozvali skupinu Lup Tam, která nás svou hudbou také rozproudila i za stálého deště zábava pokračovala do nočních hodin. V jedenáct hodin nás spláchl takový slejvák, že jsme byli moc rádi, že jsme měli stany nad hlavami. Zábavu to však nezkazilo a tak jsme se rozcházeli až po půlnoci.

Aktuality

 • Kalendář Topas
  S radostí Vám oznamujeme, že Topas po 10-ti letech vydal kalendář Tachlovic. Kdo by měl zájem o koupi prodejní místa jsou obecní úřad Tachlovice, Restaurace Na Vrškách, obecní knihovna, nebo se zeptejte členů spolku :-) Prodejní cena je 80 Kč. Použité fotografie jsou z Tachlovic.
  18. 9. 2017
 • Kurz první pomoci
  Nejste si jisti, zda byste dokázali správně a včas poskytnout první pomoc ? Přijďte se podívat na přednášku o tom jak správně a efektivně postupovat při úrazech dětí i dospělých
  14. 6. 2016
 • Pojďte nám pomoct :)
  Přijďte nám pomoci při přípravě našich akcí - uvítáme každou ruku. Opravdu každou ... :)
  27. 4. 2016

archiv novinek | rss verze

Najděte vašim dětem pohádky online - kreslené pohádky pro děti na jednom místě

Napište nám:
j.hilleova@seznam.cz

Spolupracujeme

Za pomoc při zahradních slavnostech děkujeme firmě Vladeko, která nám bezplatně zapůjčila Zahradní nábytek

Podporujeme projekt Miniškolky seznam fungujích miniškolek v ČR

Weber World s Grily Weber Tachlovice a OC Harfa Praha

Mapa stránek | Copyright © 2008-2024 Topas Tachlovice | Webdesign od nete.cz | Dětská hřiště | Dětská pískoviště | Pergoly | Lávové grily