Výstava fotografií L. Dvořáka

TOPAS > Kontakt a archiv > Přehled akcí 2007 > Výstava fotografií L. Dvořáka
Výstava FOTOLOVY zaujala            7.-9.4. 2007

V době Velikonoc uspořádal spolek Topas ve spolupráci  Fotoklubem Beroun výstavu pana Ladislava Dvořáka st. Fotolovy. Zajímavé pohledy na lesní zvěř okem objektivu zaplnily prostory zasedací místnosti obecního úřadu, kam zavítalo v době velikonočního víkendu a následujícího týdne téměř 200 návštěvníků. Majestátní jeleni a něžné laně, stejně jako bystrá liška nebo veselí ušáci,převážně z křivoklátských lesů, byli hlavními hrdiny seriálu fotografií pana Dvořáka, který se svému koníčku věnuje již více jak 30 let. Jak sám autor potvrdil, přestože má výstav za sebou již mnoho, byl rád, že mohl právě v době svátků jara předvést své obrázky v Tachlovicích, kde jsou výstavy místních umělců-amatérů pravidelně pořádány.

Celá expozice byla naaranžována  tak, aby se účastník cítil jako v lese. Fotografie byly doplněny shozy paroží lesní zvěře a vzrostlými jehličnany v nádobách a vřesy, mezi nimiž se v mulčovací kůře nesměle schovávaly makety hub. Výstava byla jedním z několika pořadů, které se v Tachlovích v letošním roce konají pod heslem Zelené cesty. Ta má navést občany směrem k ochraně přírody a zlepšování životního prostředí ve svém okolí.

Aktuality

 • Kalendář Topas
  S radostí Vám oznamujeme, že Topas po 10-ti letech vydal kalendář Tachlovic. Kdo by měl zájem o koupi prodejní místa jsou obecní úřad Tachlovice, Restaurace Na Vrškách, obecní knihovna, nebo se zeptejte členů spolku :-) Prodejní cena je 80 Kč. Použité fotografie jsou z Tachlovic.
  18. 9. 2017
 • Kurz první pomoci
  Nejste si jisti, zda byste dokázali správně a včas poskytnout první pomoc ? Přijďte se podívat na přednášku o tom jak správně a efektivně postupovat při úrazech dětí i dospělých
  14. 6. 2016
 • Pojďte nám pomoct :)
  Přijďte nám pomoci při přípravě našich akcí - uvítáme každou ruku. Opravdu každou ... :)
  27. 4. 2016

archiv novinek | rss verze

Najděte vašim dětem pohádky online - kreslené pohádky pro děti na jednom místě

Napište nám:
j.hilleova@seznam.cz

Spolupracujeme

Za pomoc při zahradních slavnostech děkujeme firmě Vladeko, která nám bezplatně zapůjčila Zahradní nábytek

Podporujeme projekt Miniškolky seznam fungujích miniškolek v ČR

Weber World s Grily Weber Tachlovice a OC Harfa Praha

Mapa stránek | Copyright © 2008-2024 Topas Tachlovice | Webdesign od nete.cz | Dětská hřiště | Dětská pískoviště | Pergoly | Lávové grily